Beschrijving
Wil je deze zomer lekker aan de kade van het Spaarne genieten op een zonnige dag van de voorbij kabelende bootjes? Op deze historische plek in het sfeervolle en lichte 2-kamer appartement op de 1e etage met zonnig Frans balkon op het zuiden kan dat!
Het appartement is gevestigd in een mooi, oud pakhuis gedateerd uit de 19e eeuw. Via een gedeeld entree op de begane grond is het appartement op de eerste etage te bereiken. De ruime woonkamer is licht en heeft een open keuken welke voorzien is van alle gemakken; zoals een koel- vriescombinatie, oven- magnetron combi, gaskookplaat en afzuigkap. De slaapkamer is ruim en met dubbele openslaande ramen. In de badkamer bevindt zich de douche, wastafel, toilet en wasmachineaansluiting. Door de gehele woning is de karakteristieke balkenconstructie in het zicht. Vanuit de woning heeft u prachtig uitzicht richting rivier het Spaarne. Er is een mogelijkheid tot het stallen van een fiets in de algemene toegang tot het gebouw. De woning is gedeeltelijk gerenoveerd.
Gelegen in het bruisende centrum van Haarlem. Op loopafstand van openbaar vervoer en de Grote Markt, dicht bij het Spaarne, restaurants, theater en al het goede dat de stad te bieden heeft. Het strand, zee en duinen van Zandvoort en Bloemendaal zijn op fietsafstand. Ook zijn diverse sportfaciliteiten en uitvalswegen naar o.a. Amsterdam, Schiphol en Den Haag in de directe omgeving aanwezig.
Beschikbaar per 1 februari 2021
De waarborgsom betreft € 1.500,-
Huurprijs € 1.150,- exclusief
De huurprijs is exclusief Gas, Water, Electra, kabel en Internet.
Bijdrage in het gebruik van water is € 17,50 per maand
Gestoffeerd
Nieuwe keuken
Nieuwe verwarming
Bij interesse kan je een mail sturen naar: arend@nuwoonruimte.nl Met een korte omschrijving van jezelf mede met betrekking tot je woonverleden, werk, inkomen en gewenste huurperiode. Bij voorkeur met een link naar je LinkedIn profiel.